O nas

Poznaj Magnum Sal

O magnum sal

 

Kameralna restauracja o niepowtarzalnym klimacie, znajdująca się naprzeciwko kopalni soli w Wieliczce. Tu ciepły i oryginalny wystrój wnętrza spotyka się z wyśmienitą kuchnią. To miejsce, które powstało z miłości do dobrego jedzenia. Jeśli więc lubisz takie połączenia, Magnum Sal to miejsce idealne dla Ciebie!

nasza pasja

Dobra kuchnia to wysokiej jakości składniki, umiejętność łączenia rozmaitych smaków, a przede wszystkim wykwalifikowany szef kuchni z pasją do gotowania. U nas znajdziesz to wszystko i znacznie więcej! Korzystamy z autorskich receptur, które gwarantują wyjątkowy smak każdej przygotowywanej potrawy. Spróbuj naszych specjałów i pozwól nam rozpalić Twój apetyt.

Kochamy kuchnię za jej różnorodność

Wierzymy, że w gastronomii nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego w Magnum Sal znajdziesz zarówno tradycyjne polskie dania, jak i przysmaki inspirowane kuchnią dalekiego wschodu. Odkryj swój własny, niepowtarzalny smak w naszej restauracji.Wybierz się na burgera z soczystą wołowiną, rozsmakuj się w rozmaitych daniach makaronowych lub spróbuj jednej z naszych wegańskich propozycji obiadowych.
"Świetna kuchnia i cudowna atmosfera miejsca"
- Anna -
5/5
"Byliśmy razem z żoną i dziećmi. Kuchnia na naprawdę wysokim poziomie."
- Michał -
5/5
"Wieliczka w końcu doczekała się cudownej restauracji"
- Magda -
5/5